Резервуй зараз

Бронювання
онлайн


  • Поточний час -
  • Погода

БЛОГ

restoran

Цей ресторан в першу чергу відрізняється від усіх інших тим, що це не тільки місце де можна смачно поїсти, але це ще й яскравий зразок народного надбання Західної України.

Сам ресторан представляє собою дерев’яний будинок, який був побудований в 1965 році. «Гуцульщина» – таку назву він отримав, бо був зведений за правилами гуцульської архітектури без єдиного цвяха. Таку незвичайну, красиву і унікальну конструкцію ресторан знайшов завдяки архітектору Івану Бондарчуку.

Його зовнішню сторону прикрашає філігранна різьба по дереву. Сама будівля, як зсередини, так і зовні нагадує гуцульську хату кінця XIX століття. Увійшовши в ресторан, можна побачити різні предмети українського народного побуту – старовинні речі і меблі, а також вироби з натуральних матеріалів. В ресторані «Гуцульщина» радо зустрічають відвідувачів: тут завжди пропонують найсмачніші традиційні страви гуцульської кухні, які разом з інтер’єром занурюють в атмосферу народної культури, і все це супроводжується живою музикою, яка тільки сприяє відмінному настрою!

Координати: 48°26’22.27”N, 24°32’26.64”E

Адреса: м. Яремче, вул. Свободи, 2

Джерело