Резервуй зараз

Бронювання
онлайн


  • Поточний час -
  • Погода

Про комплекс

 

НАЙКРАЩИЙ ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС В ЯРЕМЧЕ

Запрошуємо Вас в дивовижний світ лісу, душевного комфорту і єднання з природою. Сімейний оздоровчий курорт «Ведмежа гора» знаходиться в туристичному центрі Карпат, в мальовничому містечку Яремче, недалеко від гірськолижного курорту «Буковель». Жителі Яремчанщини приємно здивують Вас своєю гостинністю, працьовитістю, доброзичливістю.

Саме тому, в поєднанні з історичними пам’ятниками і прекрасними рекреаційними ресурсами, вони нерозривно доповнюють красу міста. На відстані пішої прогулянки від готелю відкриваються види на водоспад і ринок народних ремесел, вольєри з дикими тваринами (яких можна погодувати з долоньки), а для тих, хто бажає детальніше вивчити місцевість і культуру регіону дуже просто записатися на екскурсії безпосередньо в готелі.

Сімейний курорт «Ведмежа гора» розташований далеко від дороги, на схилі гори Ведмежа біля урочища Жонка, на території Карпатського заповідника, відомий своїм унікальним цілющим кліматом і незайманою природою. Будівлі комплексу потопають у моху, сланким між валунами, стрункими ялинами та водоспадом, що протікає через горбисту територію «Ведмежої гори». Площа комплексу становить близько гектара, на якій розташовано три деревяних будиночки в стилі Шале, фешенебельний готель на 17 номерів, три дерев’яних котеджі на 8 номерів і ресторан національної кухні «Колиба».

Також до Ваших послуг кілька дитячих майданчиків, альтанки з мангалами, зоокуточок, спортзал, сауна і купальня, відкритий басейн. Крім того у наших гостей є унікальна можливість оздоровитися, пройшовши курс галотерапії в соляній кімнаті нашого готелю.

В зимовий та літній період в готелі працює дитяча анімація.
Розміщення в готелі з тваринами заборонено!!!