Резервуй зараз

Бронювання
онлайн


  • Поточний час -
  • Погода

Екскурсії

eks1
Верховина – серце гуцульського краю, знаходиться на півдні Івано-Франківщини (650 м.н.р.м.). Верховина (до 1962 р. с.Жаб’є) – найменший по населенню районний центр області, тут проживає близько 7 тисяч жителів. “Ось Жаб’є – Гуцульська столиця”, – писав колись про Верховину Іван Франко. Перша письмова згадка про Жаб’є відноситься до 1424 р. Побувати тут, побачити цю красу, набратися сили – мрія кожного українця, і не тільки. А живуть тут гуцули. З сивої давнини дійшли про них легенди й перекази.
Дізнатись більше…
eks2
У 2008 році британська газета “The Times” у рейтингу міст Європи, які найкраще відвідати у вихідні, третє місце віддала Львову. Королівське місто, маленький Відень, український П’ємонт, маленький Париж – навряд чи такі порівняння виникли на пустому місці. У Львові потрібно побачити: музей “Арсенал” – унікальний музей зброї, який не має аналогів на території України. Парк “Високий замок” розташований на Замковій (Княжій) горі. Львівський Оперний театр – архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансу (1901 рік).
Дізнатись більше…
eks3
Говерла (угор. Hoverla від Hóvár – “снігова вершина”) – найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України, висота 2061 м. Назва походить із румунської howirla – “важкопрохідне підняття”. Вершина її насправді сніжна. Та й погода тут часто змінюється: сніг на Говерлі серед літа – не дивина.
Дізнатись більше…
eks4
Гуцульщина – дивовижна земля, край краси і народних талантів. Під час екскурсії можна ознайомитися з давніми традиціями, народним мистецтвом та рідкісними ремеслами. На Вас чекають майстерні народних умільців із майстер-класами з ліжникарства, ткацтва, кераміки, виготовлення ляльок-мотанок; традиційна гуцульська кухня, чисте повітря та кришталеві гірські ріки, унікальні пам’ятки природи та казкова оселя українського Санта-Клауса – маєток Святого Миколая. Запрошуємо в цікаву й насичену подорож країною гостинних і талановитих людей!.
Дізнатись більше…
eks5
Ви ніколи не пошкодуєте, що відвідали ці перлини Закарпаття! Замок Паланок — знаходиться в місті Мукачево, Закарпатської області. Мукачівський замок – це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднані різні стилі. Замок “Сент-Міклош”) — пам’ятка архітектури XIV-XIX століть. У народі замок Сент-Міклош прозвали Замком Любові. П’ятикутний палац графів Шенборнів збудовано 1890 р. у дусі романтизму з елементами англійської архітектури, за астрономічним принципом.
Дізнатись більше…
eks6
Відвідання гірськолижного і спа курорту №1 в Україні – Буковелю. Влітку в Буковелі можна купатися у найбільшому штучному озері Європи, оздоровитися і набратися нових сил за допомогою мінеральних вод «Буковельська 1» і «Буковельська 2». Можна здійснити підйом на високогір’я канатно-крісельною дорогою, звідки відкривається панорама найвищих вершин Карпат – Говерли і Петроса. Помилуєтесь красою Труфанецького (36 м) та Женецького водоспадів (14 м). Попробуєте мінеральну воду з джерела в с. Кваси. З мінеральних джерел добувають воду типу “Арзні”, “Єсентуки”.
Дізнатись більше…
eks7
Одна з найвищих вершин в околиці Яремче, її видно ще з сіл Дора та Микуличин. Для сходження на Маковицю є кілька маршрутів. Найвідомішим є маршрут через урочище “Дрібка”, стежкою Довбуша, повз скелі і далі по промаркованому маршруті. З гори відкривається чудовий панорамний вид на хребет Явірник, вершини Хом’яка, Синяка і Довбушанки (Добошанки), а також Говерлу з Петросом на південному заході. На заході, внизу, видно місто Яремче. Слово Маковиця з мови санскиту означає місце поклоніння, капище. За княжих часів під Маковицею було військове укріплення – городище.
Дізнатись більше…
eks8
Аскетичний чоловічий монастир східного обряду (український Афон), визначний осередок духовності, культури й мистецтва України (заснований 1606 р.). Святе місце з цілющою, за повір’ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжгір’ї з оздоровлюючим мікрокліматом, первісною дикою природою та своїми святинями – Чудотворними іконами Пресвятої Богородиці та Ігумені Манявської. У селі Манява знаходиться найвищий водоспад у Карпатах (20 м). Нижче за течією – декілька менших водоспадів від 6 до 10 м. За переказами, вода ця омолоджує тих, хто тут скупався.
Дізнатись більше…
eks9
Карпатські гори багаті на різноманітні красиві місці. Одним з найкращих куточків цих мальовничих гір є Петрос або “камінь” у перекладі з румунської. Це друга за висотою гора в Україні і одна з шести “двохтисячників”. Висота — 2020 м. Розташована у північно-західній частині масиву між горами Шешул (на південному заході) і Говерла (на сході). Західний і південно-західний схили круті з численними кам’яними розсипищами, північний та північно-східний — урвисті, зі скельними виступами. Є давньольодовикові форми рельєфу. Складається з пісковиків. Поширені чагарники (ялівець сибірський, рододендрон), чорничні зарості і ялинові ліси (до висоти 1530–1600 м). Взимку досить часто бувають снігові лавини.
Дізнатись більше…
eks10
Коломия – це прекрасне містечко з дуже виразним австро-угорським характером забудови, було засноване ще в ХІІІ ст. Відвідування Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського (22 тис. експонатів). “Гуцульщина” – єдиний український музей, занесений до Королівської енциклопедії Великобританії як музей світових шедеврів. “Музей писанки”, споруда якого виконана у формі яйця-писанки, висотою 13 м, стала своєрідною рекламою не лише музею, а й усього міста. Музейна колекція становить 12 тис. писанок. Окрасою міста є Благовіщенська церква (1587 р.). Приємним завершення дня стане купання в Сріблястих водоспадах (4-5 м. висота падіння) в селі Шешори.
Дізнатись більше…
eks11
Коломия – це прекрасне містечко з дуже виразним австро-угорським характером забудови, було засноване ще в ХІІІ ст. Відвідування Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського (22 тис. експонатів). “Гуцульщина” – єдиний український музей, занесений до Королівської енциклопедії Великобританії як музей світових шедеврів. “Музей писанки”, споруда якого виконана у формі яйця-писанки, висотою 13 м, стала своєрідною рекламою не лише музею, а й усього міста. Музейна колекція становить 12 тис. писанок. Окрасою міста є Благовіщенська церква (1587 р.). Приємним завершення дня стане купання в Сріблястих водоспадах (4-5 м. висота падіння) в селі Шешори.
Дізнатись більше…
eks12
У казковій Ворохті можна побачити багато цікавого і захоплюючого – найкрасивіші природні картини, що зачаровують і чарують всіх гостей селища, давню церкву, атмосфера в якої захоплює дух і переносить на кілька століть назад, безліч старовинних польських і австрійських садиб. Поряд з перерахованими скарбами Ворохти, в це невелике прикарпатське селище туристів приваблюють і старовинні мости (віадуки), зведені тут у XIX столітті, в часи, коли ці землі входили до складу Австро-Угорщини. Старий австрійський міст довжиною 130 метрів, а найширший його проліт має довжину 65 метрів. У селищі розташована пам’ятка гуцульської дерев’яної архітектури (1615 р.).
Дізнатись більше…
eks13
Хом’як є найпопулярнішою вершиною серед туристів-початківців. Хом’як – вершина у південно-східній частині Ґорґан (Українські Карпати), на території Надвірнянського району Івано-Франківської області. Висота – 1542 м, перепад висоти у порівнянні з долиною Пруту – 700-800 м. Форма дахоподібна. Складається з пісковиків Сама верхівка гори Хом’як практично повністю вкрита сірим та жовтуватим камінням, на ній встановлена фігура Пресвятої Богородиці. Незважаючи на свою відносну маленьку висоту, територія поблизу гори визначена лавинонебезпечною ділянкою. За хорошої видимості з вершини видно дуже красиві сусідні гори і хребти: Синяк і Явірник, Ліснів. Один з пусків з гори Хом’як веде до водоспаду Женець-Гук (14 м) – одного з самих мальовничих в Карпатах.
Дізнатись більше…
eks14
Оглядова екскурсія по місту. Яремче прославилося завдяки своїм пам’яткам гуцульської архітектури. Найвідомішим є дерев’яний ресторан-музей “Гуцульщина”. Це яскравий зразок народного надбання Західної України, побудований в 1965 р. без єдиного цвяха по канонах гуцульської архітектури. Даний заклад є одним з кращих ресторанів гуцульського стилю. Ще однією прикрасою міста є водоспад Пробій (12 м). Яремче – центр гуцульських ремесел. Вироби народного промислу з дерева, шкіри та козячої вовни, картини та вишиті рушники ви зможете придбати на сувенірних ринках біля водоспаду або в місті. Одним з цікавих місць є Яремчанський міні-зоопарк – вольєр з карпатськими дикими тваринами (оленями, козулями, кабанами). Поруч знаходиться джерело з мінеральною водою.
Дізнатись більше…
eks15
Пропонуємо Вам відкрити для себе дивовижне місто, історія якого нараховує більше 600 років. Серед визначних пам’яток Чернівців особливе місце посідає архітектурний ансамбль колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Він був побудований на місці старого єпископського будинку в 1864-1882 рр. Серед приміщень головного корпусу своє красою і величчю вражає Синодальна зала, одна з найгарніших в Європі. Вона була оздоблена мармуром (звідси її теперішня назва – Мармурова) і обставлена бічними галереями колон, на які спиралася декорована орнаментикою дерев’яна стеля. Враження неземної величі посилювали й коридори з мармуровою мозаїкою на підлозі та розмальованими стелями у формі куполів.
Дізнатись більше…